Begin deze week kwamen de voetbalkalenders uit in de Super League, de 1ste en de 2de klasse van het Belgische vrouwenvoetbal. Ook in de provinciale reeksen zijn al heel wat kalenders bekend. We geven U een overzicht per provincie!

***Antwerpen:

1ste speeldag – Zaterdag 2 september 2017:
Heist B – SK ‘s Gravenwezel-Schilde;
Wuustwezel B – DAVO Puurs (9u30);
Heikant Berlaar – Maria-ter-Heide B (10u);
Hoogstraten – Hove Sport (10u);
Kontich B – Loenhout (13u);
Lentezon Beerse – FC Antwerp Girls (15u);
KFC Herenthout – KV Mechelen B (15u);

***Namen:

1ste speeldag – Zaterdag 2 september 2017:
Fraire – Ent.Sp Viroin-Olloy (18u);
RES Couvin-Mariembourg – RFC Spy (19u);
US Thy-Chateau – R. Ent. Wartet FC (19u);
CS Bossière – Belgrade (19u);
US Beauraing 61 – CS Fémina Auvelais (zondag 03/09/2017 om 17u30);
RFC Grand-Leez – RAS Houyet (zondag 03/09/2017 om 18u);

***West-Vlaanderen:

1ste speeldag – Zondag 3 september 2017:
KWS Desselgem – Club Brugge B (13u);
DV Kortrijk – KFC Heist (14u);
Dames VK Egem B – KFC Moerkerke (15u);
KFC Meulebeke – SV Zulte Waregem C (15u);
SK Reningelst – SC Zonnebeke (15u);
KSKV Zwevezele B – Cerkelladies Brugge B (15u);
Famkes Westhoek Diksmuide Merkem B – SK Staden (15u);
Ladies Oudenburg – Union Zandvoorde (15u);

Foto – (c) Sportpix.be / David Catry

***Luik:

1ste speeldag – Reeks A – Zondag 3 september 2017:
Sart – Oudler (15u);
Bellevaux – FC Trois-Frontières (15u);
Stade Disonais – RSV.Honsfeld (15u);
St Vith – Xhoffraix (15u);

1ste speeldag – Reeks B – Zondag 3 september 2017:
UCE Liège – US.Grâce Hollogne (15u);
Stockay – Ans Montegnée (15u);
Seraing Athl. – Melen (15u);
R. Fraiture FC – Raeren-Eynatten (15u);
Aywaille – Aubel (17u30);

***Brabant (Voetbal Vlaanderen):

1ste speeldag – Zaterdag 9 september 2017:

Sp. Roosbeek-Neervelp – SK Leeuw (15u);
SNA Keiberg – E. Mazenzele Opwijk (16u30);
RWDM Girls – DVC Eva’s Tienen B (17u);
HO Wolvertem Merchtem – Wolfsdonk Sport (17u30);
OHR. Huldenberg – V. Strijland Gooik (19u30);
Sparta Lombeek – Rapide Wezezmaal (zondag 10/09/2017 om 11u15);

***Brabant (ACFF):

1ste speeldag – Zaterdag 9 september 2017:
RCS Brainois – FC Saint-Michel (vrijdag 08/09/2017 om 20u);
RFC Perwez – FWS Woluwe B (vrijdag 08/09/2017 om 20u);
VK Berchem – FC Irlande Auderghem (vrijdag 08/09/2017 om 20u30);
BUFC Ladies Brussels – ASE Chastre B (17u);
RE. Stéphanois – Ottignies (20u30);
RAS Jodoigne – RJ Waver (zondag 10/09/2017 om 11u15);

***Henegouwen:

1ste speeldag – Zaterdag 9 september 2017:
FC Ellezelles – FC Flénu (13u);
Stade Brainois – RSC Naast (13u);
RSC Templeuvois – ASC Havinnes (15u);
RFC La Buissière – Olympic Club de Charleroi (zondag 10/09/2017 om 10u);
FC Fémina La Louvière – USF Montroeul-Dergneau (zondag 10/09/2017 om 15u);

***Luxemburg:

1ste speeldag – Zaterdag 16 september 2017:
Marloie – Salm (vrijdag 15/09/2017 om 20u30);
Ethe – Aisne (vrijdag 15/09/2017 om 20u30);
Meix-le-Tige – Petitvoir (16u);
Houffalize – Sibret B (16u);
Ste Marie-Wideumont. – Vance (16u30);

***Oost-Vlaanderen:

1ste speeldag – Zaterdag 30 september 2017:
Exc. Mariakerke – KVE Drongen A (vrijdag 29/09/2017 om 20u);
Meetjesland – Bosdam Beveren (vrijdag 29/09/2017 om 20u);
KAA Gent Ladies D – KFC Eendr. Zele (13u);
KFC Merelbeke – WK Idegem (15u);
GFA Sinaai B – Zingem (15u);

***Limburg:

Nog niet bekend.

Voor nog meer kalenders van het Belgische vrouwenvoetbal en de provinciale reeksen kan U terecht via:

KBVB

Bekijk de eerste speeldag in de Super League 2017/18:
Vrouwenteam.be

Bekijk de openingsspeeldag in de 1ste en 2de klasse A en B voor het seizoen 2017/18:
Vrouwenteam.be

Voor interviews met speelsters uit het Belgische en internationale voetbal:
Vrouwenteam TV