Share

In het voorbije seizoen werd de finale van de Beker van België tussen Standard en RSC Anderlecht niet gespeeld. Inmiddels is er wel al geloot voor de voorrondes, de eerste, de tweede en de derde ronde van de Beker van België 2020-21.

De road to the final begint op zaterdag 15 augustus 2020 met wedstrijden in voorronde groep 1 en 2. De aftrap is op die dag in principe om 16 uur. Bij een gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen!

***Dit zijn de wedstrijden in voorrondegroep 1:

Jago St. Amandsberg – SK Erembodegem (4);

JS Wez-Guignies – VK Veldkanteva’s (5);

Exc. Bievene – K. Eendracht Wervik (8);

Leopold Mesvinois – Hoogstraten VV (12);

P. Vert Ostiches-Ath – AS Moranwelz (15);

SK Leeuw – Racing Emblem (17);

Soignies Sports – KSV Kortrijk (20);

FC Mandel United – RCS Brainois (21);

Zijn bye: FC St-Odile Elouges (1), Union Ent.Estinnoise (2), Entite Manageoise (3), FC Moorsel (6), KFC Herent (7), Olympia Wijgmaal (9), Suryoyes Bruxellois (10), BX Brussels (11), Loenhout SK (13), RCS Nivellois (14), FC Perk (16), OHR Huldenberg (18), KVK Avelgem (19), Erpion-Lacs DLD’Heure (22), VC Herzele-Ressegem (23), ES Mominoise (24), K. Berchem Sport (25), RAS Saintoise (26), CS Mont St. Guibert (27), KVV Kester-Gooik (28), 

***Dit zijn de wedstrijden in voorrondegroep 2:

FC Diepenbeek – AS Montigny (31);

RFC Grand-Leez – RDC De Cointe-Liège (35);

FC Walhain – K. St. Elen (36);

Ent. Jeunesse Fleron – RFCU La Calamine (38);

US Beauraing – FC Ligny (43);

R. Spa FC – Sp. Hasselt (44);

SLW Maaseik – Eendracht Louwel (50);

RU Wallonne Ciney – ROC Maix DT-Virton (52);

RAS Jodoigne – Espoir Minerois (55);

Football Ac. D’Engis – US Auvelais (56);

Zijn bye: UCE De Liège (29), RUS Pondrome (30), WSAC Fleurus (32), ESFC Du Geer (33), Seraing Athlet. RFC (34), Stade Disonais (37), RAS Houyet (39), R. Aubel FC (40), FC Entité Wasseiges (41), Zepperen-Brustem (42),  RCS De La Salm (45), Gosselies Sports (46), Couvin-Mariembourg (47), SNA Keiberg (48), RFC Dinant (49), Petitvoir-Tournay (51), RRC Longlier (53), Bokrijk Sport (54), 

***De eerste ronde op zaterdag 22 augustus 2020 in principe om 16 uur.

Als er enkel een cijfer staat dan is het telkens de winnaar van die wedstrijd die dat duel zal spelen.

RAS Saintoise – 31 (57);

ESFC Du Geer – RUS Pondrome (58);

52 – SNA Keiberg (59);

Suryoyes Bruxellois – 55 (60);

38 – FC St-Odile Elouges (61);

36 – 56 (62);

RCS De La Salm – KVV Kester-Gooik (63);

KFC Herent – Olympia Wijgmaal (64);

KVK Avelgem – 20 (65);

Loenhout SK – Couvin-Mariembourg (66);

OHR Huldenberg – BX Brussels (67);

50- Gosselies Sports (68);

Bokrijk Sport – ES Mominoise (69);

FC Moorsel – Entité Manageoise (70);

8 – Stade Disonois (71);

15 – R. Aubel FC (72);

FC Entité Wasseiges – RCS Nivellois (73);

VC Herzele-Ressegem – Petitvoir-Tournay (74);

Union Ent. Estinnoise – WSAC Fleurus (75);

4 – 12 (76);

Erpion-Lacs DLD’Heure – 21 (77);

CS Mont St. Guibert – UCE De Liège (78);

FC Perk – Seraing Athlet. RFC (79);

43 – 44 (80);

35 – RFC Dinant (81);

5 – 17 (82);

RAS Houyet – K. Berchem Sport (83);

RRC Longlier – Zepperen-Brustem (84);

***De tweede ronde op zaterdag 29 augustus 2020 in principe om 16 uur.

Als er enkel een cijfer staat dan is het telkens de winnaar van die wedstrijd die dat duel zal spelen.

69 – ASE De Chastre B (85);

KVC Westerlo – 82 (86);

KVK Svelta Melsele – 80 (87);

58 – AS Club Havinnes (88);

84 – R. Wallonia Club Sibret (89);

Olsa Brakel – 60 (90);

SC Eendracht Aalst B – 65 (91);

SV Zulte Waregem B – 68 (92);

Dames VK Egem – 61 (93);

FC Irlande Auderghem – 79 (94);

FC Bosdam Beveren – 72 (95);

83 – KSK Heist (96);

74 – FC Alken (97);

R. Aywaille FC – 66 (98);

57 – KV Mechelen B (99);

62 – RUS Loyers (100);

KSV Bredene – 59 (101);

KAA Gent Ladies C – 75 (102);

VVC Brasschaat – 77 (103);

76 – KVV Vosselaar (104);

81 – KHO Wolvertem Merchtem (105);

USGTH Ladies B – 73 (106);

Olympic Charleroi – 67 (107);

FWS Woluwe B – 64 (108);

Standard C – 70 (109);

SV Sottegem – 78 (110);

E. Mazenzele Opwijk – 63 (111);

71 – Club YLA B (112);

***De derde ronde op zaterdag 12 september 2020 in principe om 15 uur.

Als er enkel een cijfer staat dan is het telkens de winnaar van die wedstrijd die dat duel zal spelen.

107 – 87 (113);

99 – 86 (114);

103- Standard B (115);

VC Moldavo – 102 (116);

88 – 92 (117);

95 – USGTH Ladies A (118);

FW Diksmuide Merkem – 101 (119);

KAA Gent Ladies B – 105 (120);

96 – 89 (121);

98 – 91 (122);

106 – RSC Anderlecht B (123);

112 – RFC de Liège (124);

108 – 93 (125);

85 – KV Mechelen (126);

90 – KSK Voorwaarts Zwevezele (127);

KVC Massenhoven – 111 (128);

109 – KRC Genk Ladies B (129);

ASE De Chastre – 110 (130);

100 – Wuustwezel (131);

DVC Eva’s Tienen – 94 (132);

97 – Kontich (133);

Jong OHL Women – 104 (134);

***Vanaf de volgende ronde, de 1/16de finales, komen de ploegen uit de Women’s Super League erbij.

Voor interviews met speelsters uit het Belgische en internationale voetbal:
Vrouwenteam TV

 

Share