Op zaterdag 30 april 2016 werd er in alle reeksen van het Belgische vrouwenvoetbal gespeeld. In de Super League stond nog een wedstrijd in Play-Off 2 op het programma, in de 1ste, 2de en 3de klasse A en B werd de laatste speeldag in de reguliere competitie afgewerkt.

Dit waren alle uitslagen:

Super League – Play Off 2 – 3de speeldag:
Ladies Genk – OH Leuven 4-0 (rust: 1-0);
Doelpunten: Hanne Merkelbach 1-0, Kelly Paulus 2-0, Hanne Merkelbach 3-0, Hanne Merkelbach 4-0.

Al gespeeld op vrijdag 29 april 2016:
KSK Heist – DVC Eva’s Tienen 1-2.

De stand na speeldag 3 in Play-Off 2:
1. DVC Eva’s Tienen 3-15 (10-4);
2. Ladies Genk 3-13 (6-6);
3. KSK Heist 3-7 (2-3);
4. OH Leuven 3-3 (2-7).

Eerste klasse – 26ste speeldag:
VC Moldavo – RSC Anderlecht 3-2;
KAA Gent Ladies B – Lierse B 6-3;
USGTH – OH Leuven B 2-0;
SV Zulte Waregem – FWS Woluwe 3-1;
Tongeren – DV Famkes Merkem 1-1:
Standard B – Massenhoven 0-2.

Al gespeeld op vrijdagavond 29 april 2016:
Kontich – VC Dames E. Aalst 4-3.

De eindstand in eerste klasse is:
1. Standard B 26-59; 2. SV Zulte Waregem 26-58; 3. KAA Gent Ladies B 26-50; 4. Massenhoven 26-43; 5. VC Moldavo 26-40; 6. FWS Woluwe 26-38 (54-59); 7. Kontich 26-36 (11+), 8. DV Famkes Merkem 26-36 (10+); 9. USGTH 26-35, 10. VC Dames E. Aalst 26-34; 11.Lierse B 26-31, 12. Tongeren DV 26-26, 13. RSC Anderlecht B 26-25; 14.OH Leuven B 26-10.

RSC Anderlecht B speelt voor het behoud in eerste klasse!

Tweede klasse – 22ste speeldag:
Cerkelladies Brugge – Club Brugge 0-2;
GFA Sinaai – KFC Rapide Wezemaal 1-3;
E. Louwel – Wuustwezel 1-3;
Svelta Melsele – Dames VK Egem 3-1;
SV Zulte Waregem B – Wolfsdonk Sport 1-2;
Wallonia Club Sibret – Ladies Genk B 5-0 forfait!

De eindstand in tweede klasse is:
1. Dames VK Egem 22-53, 2. Svelta Melsele 22-48, 3. E. Louwel 22-45, 4. Club Brugge 22-44, 5. Wuustwezel 22-39, 6. Wallonia Club Sibret 22-37, 7. Rapide Wezemaal 22-28, 8. Cerkelladies Brugge 22-21, 9. Ladies Genk B 22-19, 10. GFA Sinaai 22-14, 11. SV Zulte Waregem B 22-13 (4+), 12. Wolfsdonk Sport 22-13 (3+).

Svelta Melsele speelt de barrageduels voor de promotie naar eerste klasse tegen RSC Anderlecht B.

Derde klasse A – 26ste speeldag:
KAA Gent Ladies C – R. Knokke FC 6-1;
KSK Voorwaarts Zwevezele – Lentezon Beerse 10-0;
SK Staden – KFC Merelbeke 5-1;
Strijland Gooik – KWS Desselgem 7-1;
FC Turnhout – KDC Ruddervoorde 5-0 forfait;
KSK Beveren – YR KV Mechelen 0-4;
Maria-ter-Heide – DV Famkes Merkem B 8-0;

De eindstand in derde klasse A:
1. KV Mechelen 26-68 (22+, 123-16), 2. KSK Voorwaarts Zwevezele 26-64 (20+, 136-43), 3. Maria-ter-Heide 26-62, 4. KAA Gent Ladies C 26-57, 5. FC Turnhout 26-45, 6. KSK Beveren 26-42, 7. SK Staden 26-40, 8. R. Knokke FC 26-38, 9. KFC Merelbeke 26-34, 10. Strijland Gooik 26-29, 11. Lentezon Beerse 26-16, 12. KDC Ruddervoorde 26-14, 13. DV Famkes Merkem B 26-10, 14. KWS Desselgem 26-9.

Derde klasse B – 26ste speeldag:
Tongeren B – Bokrijk Sport 3-1;
Jamioulx – USGTH B 0-5 forfait;
Couvin-Mariembourg – RJ Arlonaise 0-8 stopgezet;
Sterrebeek – Standard C 5-1;
Bilzen United – Fémina Sp.de Charleroi 5-0 forfait;
Aywaille – ASE De Chastre 1-2;
Halveweg Zonhoven bye.

De eindstand in derde klasse B:
1. Sterrebeek 24-64 (21+, 123-22), 2. Halveweg Zonhoven 24-59 (19+, 88-22); 3. ASE De Chastre 24-53, 4. Standard C 24-51, 5. Tongeren B 24-47, 6. RJ Arlonaise 24-42, 7. USGTH B 24-31, 8. Bokrijk Sport 24-29; 9. Fémina Sp.de Charleroi 24-27, 10. Aywaille 24-21, 11. Bilzen United 24-15, 12. Jamioulx 24-9, 13. Couvin-Mariembourg 24-5.

In derde klasse volgt er nog een eindronde met 18 teams (in 6 groepen van 3 ploegen) die zullen strijden voor 6 plaatsen in de nieuwe tweede klasse!

Voor de uitslagen van het vrijdagavondvoetbal in Play Off 1:
Vrouwenteam.be

PS: Op zondag 1 mei 2016 kan U de terugwedstrijd in de halve finales van de UEFA Women’s Champions League tussen 1.FFC Frankfurt en VfL Wolfsburg (aftrap 15u15) met Belgian Sparkle Red Flame Tessa Wullaert volgen op Eurosport Duitsland of ook nog via:
Website UEFA – UWCL