De finale van het UEFA Women’s Euro 2025 in Zwitserland is nauwelijks afgelopen of de UEFA Women’s Champions League 2025/26 gaat al van start met op woensdag 30 juli 2025 de eerste kwalificatieronde met wedstrijden in het Slovaakse Myjava, in Skopje, in Luxemburg, in het Kosovaarse Podujevo, in Tirana en in het Ierse Athlone.

NSA Sofia – Pyunik Women is één van de wedstrijden die voor het vervolg van OH Leuven belangrijk kan zijn. Foto – (c) Pyunik Women
Wat België betreft is het voor OH Leuven uitkijken naar de wedstrijden in Skopje (Noord-Macedonië) en welke ploeg uit groep 6 zich weet te plaatsen voor de halve finale van de tweede kwalificatieronde eind augustus. Dat wordt immers de tegenstander van het Zweedse Rosengard en één van die twee ploegen komt dan op zaterdag 30 augustus 2025 uit tegen de Belgische landskampioen. Het gaat tussen de winnaars van de duels tussen het Bulgaarse NSA Sofia en Pyunik Women uit Armenië enerzijds en anderzijds ZFK Ljuboten (Noord-Macedonië) tegen NSI Runavik uit de Fär Oer.

Assistant Referee Margot Jacobs en scheidsrechter Jana Van Laere zijn deze week actief in de eerste kwalificatieronde van de UWCL 2025/26! Foto – (c) Sportpix.be / Stijn Audooren
Nog meegeven dat Jana Van Laere vierde ref is bij het duel tussen Ankara BB Fomget GSK, de nieuwe club van Sejde Abrahamsson, en Neftçi PFK uit Azerbeidzjan. Margot Jacobs is in het zelfde duel assistent-scheidsrechter. De finales volgen op zaterdag 2 augustus 2025. De finale van de UWCL 2025/26 is eind mei volgend jaar in Oslo.
U kan alle updates van deze wedstrijden op woensdag 30 augustus 2025 volgen via:
