Op vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 december 2025 stonden er wedstrijden op het programma in de eerste klasse van het Belgische vrouwenvoetbal, in de Interprovinciale reeks ACFF en in de Women’s Lotto Super League. In de Interprovinciale reeksen Voetbal Vlaanderen A en B is de winterstop al begonnen. Hieronder kan U alle resultaten bekijken.
***Eerste klasse – 15de speeldag:
Gespeeld op vrijdag 12 december 2025:
FWS Woluwe – Standard B 1-3;
Op zaterdag 13 december 2025:
KV Mechelen – DV Bilzen United 5-0;
VC Moldavo – KVK Tienen 0-1;
Ren. AEC Mons Ladies – FD Oostende 3-3;
Bekijk een samenvatting van dit duel met dank aan Siebe Cambier en FD Oostende:
Olsa Brakel – OH Leuven B werd verplaatst naar 11/02/2026;
SV Zulte Waregem B – Club Brugge B werd verplaatst naar 28/02/2026;
RSC Anderlecht B en RAAL La Louvière bye;
Geen wijziging bovenin het klassement. RAAL La Louvière blijft leider met 31 punten uit 13 duels. Het beloftenteam van RSC Anderlecht volgt op 3 punten met een wedstrijd minder gespeeld. Op de derde plaats volgt het beloftenteam van OH Leuven Women met 25 punten uit 11 wedstrijden. Olsa Brakel is vierde met 24 punten uit 11 duels Onderaan is KV Mechelen nu 10de met 12 punten uit 13 duels en een wedstrijd meer gewonnen dan Ren. AEC Mons Ladies dat evenveel punten telt. FWS Woluwe valt terug naar de 12de plaats met 10 punten uit 12 duels. Het beloftenteam van Standard is 13de met 9 punten uit 12 wedstrijden. VC Moldavo staat nu op de 14de plaats met 7 punten uit 13 duels.
***Interprovinciale VVA – Winterstop!
KFC Damme is de ongeslagen herfstkampioen. De terugronde hervat op zaterdag 10 januari 2026.
***Interprovinciale VVB – Winterstop!
Herk Sport Dames is de ongeslagen herfstkampioen. De terugronde hervat op zaterdag 10 januari 2026.
***Interprovinciale ACFF – Speeldag 13:
Gespeeld op zaterdag 13 december 2025:
CS Pays Vert Ostiches-Ath – FC Irlande Auderghem 1-3;
FWS Woluwe B – Ent. Jeun. Fléron 2-1;
Sp. de Charleroi – Stade Mouscronnois Girls 0-2;
US Beauraing 61 – RUS Loyers 0-1;
RFC de Liège – BX Brussels 4-1;
Gespeeld op zondag 14 december 2025:
R. Union SG – RCS Sart Tilman 2-1.
RFC de Liège blijft leider met 32 punten uit 13 wedstrijden. Het heeft een punt meer dan herfstkampioen Stade Mouscronnois Girls, dat 31 punten uit 13 wedstrijden heeft. RUS Loyers is derde met 28 punten uit 13 duels, BX Brussels vierde met 23 punten uit 13 wedstrijden. Sporting de Charleroi is vijfde met 22 punten en een beter doelsaldo dan R. Union SG dat evenveel punten telt. Het beloftenteam van FWS Woluwe is zevende met 17 punten. FC Irlande Auderghem is achtste met 16 punten, RCS Sart Tilman negende met 15 punten. CS Pays Vert Ostiches-Ath is tiende met 13 punten. Helemaal onderaan vinden we op de elfde plaats Entente Jeunesse Fléron met 7 punten uit 13 wedstrijden. US Beauraing 61 is twaalfde en laatste met 1 punt op 39.
Women’s Lotto Super League – Speeldag 11:
Gespeeld op vrijdag 12 december 2025:
KRC Genk Ladies – KVC Westerlo Ladies 2-3;
Bekijk de doelpunten uit dit duel met dank aan KVC Westerlo Ladies:
Zaterdag 13 december 2025:
RSC Anderlecht – OH Leuven Women 1-3;
Bekijk een samenvatting met dank aan Mauve TV:
Club YLA – Standard 4-2;
KAA Gent Ladies – SV Zulte Waregem 0-2;
OH Leuven Women springt terug naar de leidersplaats met nu 25 punten uit 10 wedstrijden. RSC Anderlecht, dat voor het eerst verloor dit seizoen, is tweede met 23 punten uit 10 duels. SV Zulte Waregem is derde met 20 punten uit 11 wedstrijden. Club YLA is vierde met 18 punten uit 11 wedstrijden. Standard is vijfde met 13 punten uit 11 duels, KVC Westerlo Ladies klom naar de zesde plaats met nu 8 punten uit 11 duels, KRC Genk Ladies zakt naar de zevende plaats met 6 punten uit 11 wedstrijden. KAA Gent Ladies is achtste en laatste met 5 punten uit 11 duels.
Bekijk de foto’s van de 11de speeldag in de Women’s Lotto Super League via:
