Share

Op dinsdag 3 maart 2026 gaat voor de Belgian Red Flames de WK-kwalificatie richting Brazilië van start. De eerste tegenstander is Israël maar net als de mannen speelt ook het vrouwenteam van Israël voorlopig niet in eigen land. De wedstrijd is verplaatst naar Hongarije.

Het eerste WK-kwalificatieduel van het team van bondscoach Elisabet Gunnarsdottir zal plaatsvinden iets ten zuidwesten van de Hongaarse hoofdstad Boedapest. De Israelische Voetbalbond koos voor het BSC Stadium in Budaörs de thuishaven van Budaörsi SC, een ploeg die op het derde niveau speelt in Hongarije. Israël speelde daar ook hun vorige wedstrijd in de UEFA Women’s Nations League op dinsdag 8 april 2025 tegen Bulgarije en dat duel eindigde op 3-3. Vier dagen later op zaterdag 7 maart 2026 staat het tweede duel op het programma en die wedstrijd zou normaal gezien in Leuven plaatsvinden.

In aanloop naar die eerste WK-kwalificatieduels oefenden de Belgian Red Flames in november en december van vorig jaar in Spanje tegen Zwitserland (2-1-winst) en Finland (1-1-gelijkspel).

Lees meer over die wedstrijden via:

Vrouwenteam.be

En via:

Vrouwenteam.be

Bekijk de volledige kalender richting WK 2027 in Brazilië via:

Vrouwenteam.be

Voor interviews met speelsters uit het Belgische en internationale voetbal:

 

 

 

Share