Share

Ren. AEC Mons Ladies uit de Interprovinciale Reeks ACFF heeft zich op zaterdag 24 mei 2025 verzekerd van een terugkeer naar de eerste klasse door voor eigen publiek de finalewedstrijd tegen KdNS Heule te winnen.

Het doelpunt van Rachel Staf vezrekerde Ren. AEC Mons Ladies een terugkeer naar de eerste klasse van het Belgische vrouwenvoetbal! Foto – (c) Les Ladies du RAEC Mons

Het team van coach Camille Lecocq, dat zich vorige week na een 1-1-geljikspel thuis tegen het beloftenteam van KAA Gent Ladies wist te plaatsen voor de eindstrijd dankzij een 4-3-overwinning in de strafschoppenepiloog, won dit beslissende duel tegen KdNS Heule (*) met het kleinste verschil. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd op het kwartier gescoord door Rachel Staf met een kopbal van dichtbij na een hoekschop vanop rechts van Elena Russo (1-0, 15de minuut). Vorig seizoen degradeerde Ren. AEC Mons Ladies uit de eerste klase. Na één jaar afwezigheid mogen ze dus volgend seizoen opnieuw op het een na hoogste niveau van het Belgische vrouwenvoetbal aantreden.

Voor nog meer over deze beslissende wedstrijd ga naar:

Website Telemb Sports

En bekijk ook een sfeerbeeld via:

Fb Les Ladies du RAEC Mons

Voor interviews met speelsters uit het Belgische en internationale voetbal:
 
(*) KdNS Heule won vorige week zaterdag 17 mei 2025 de andere halve finale thuis tegen VK Ninove met 3-2! VK Ninove won op zaterdag 24 mei 2024 het duel voor de derde plaats tegen het beloftenteam van KAA Gent Ladies met 1-0.
Share