Share

Op zaterdag 30 en zondag 31 juli 2022 en op maandag 1 augustus 2022 stonden de voorrondes in de Beker van België bij de vrouwen op het programma. In totaal noteerden we hier 13 forfaitresultaten en er waren al 18 teams die rechtstreeks naar de eerste ronde mochten zodat er in totaal slechts 17 wedstrijden ook effectief gespeeld werden.

U kan hieronder alle resultaten bekijken:

Groep 1:

1 R.F.C. BIOUL 81 – R.U. WALLONNE CINEY 6-2;
2 RFC UN. LA CALAMINE – K.F.C. EUPEN 1963 8-0;
3 R. AUBEL F.C. – R.C.S. SART TILMAN 2-2 (3-2 na strafschoppen) (gespeeld op zondag 31/07);
4 ELLAS HERSTAL – R.U.S. STE ODE 1-2;
5 SERAING ATHLETIQUE R.F.C. – S.C. SAIVE 2-4 (gespeeld op maandag 01/08);
6 FC FEMINA GRACE-HOLLOGNE – R.R.C. LONGLIER 0-5 forfait;
7 U.S. BEAURAING 61 – R.C.S. BELLEVAUX-LIGNEUVILLE 3-3 (3-0 na strafschoppen);
8 E.S. PETITVOIR-TOURNAY – MARLOIE SPORT 5-0 forfait;
9 ASS. SP. NOTHOMB-POST;
10 R. AYWAILLE F.C;
11 R.L.C. BASTOGNE;
12 ENTENTE JEUNESSE FLERON;

Groep 2:

13 F.C. IK DIEN – R.C.S. BRAINOIS 5-0 forfait;
14 R. JUMET S.C. – K.V. TERVUREN-DUISBURG 5-0 forfait;
15 R.A.S. MONCEAU;
16 FOOTBALL CLUB SCHAERBEEK – S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN 8-1;
17 F.C. ZEMST SPORTIEF – WSAC FLEURUS 4-2;
18 O.H.R. HULDENBERG;
19 MACCABI BRUSSELS – E.S. MOMINOISE 1-5;
20 HERLEVING RED STAR HAASDONK – WATERLOO LION’S FC 5-0
21 R. GOSSELIES SPORTS;
22 LEEUW BRUCOM;
23 R.C.S. NIVELLOIS – F.C. V.D.P. 5-0 forfait;
24 R.R.C. D’ETTERBEEK;

Groep 3:

25 K. BOCHOLTER V.V. – L.I.A. EVERBEUR 5-0 forfait;
26 U.S. AUVELAIS – R.A.S. JODOIGNE 0-5 forfait;
27 R.F.C. PERWEZ – K. HERK-DE-STAD F.C. 0-5 forfait;
28 K.F.C. ARENDONK SPORT;
29 WALL. ASS. SAUVENIERE – SPORTING EXCEL JEMEPPE 0-5 forfait;
30 C.S. MONT-ST-GUIBERT – F.C. DIEPENBEEK 0-5 forfait;
31 R.F.C. HANNUTOIS – E.S. JAMBOISE 0-11;
32 K.S.C. HASSELT – K. EENDR. LOUWEL 2-1;
33 R. ARQUET F.C;
34 CERCLE SPORTIF ANDENNAIS – V.K. HOLSBEEK 3-1;
35 BELISIA BILZEN SV;
36 R.F.C. GRAND-LEEZ;

Groep 4:

37 C.S. ENTITE MANAGEOISE – ROYAL EXCEL MOUSCRON 5-0 forfait;
38 R.A.S. SAINTOISE – UNION ENTITE CHAPELLOISE; 0-5 forfait
39 K.V.K. AVELGEM – ENTENTE ACREN LESSINES 0-1;
40 ASS. SP. CLUB HAVINNES;
41 A.S. MORLANWELZ – K. EENDRACHT WERVIK 1-2;
42 S.K. EERNEGEM – K. DE NOORDSTAR HEULE 3-2;
43 RAAL LA LOUVIERE;
44 R. SOIGNIES SPORTS – CS PAYS VERT OSTICHES-ATH 0-5 forfait;
45 VOORWAARTS GIJZEL-OOSTERZELE;
46 KFC DAMME;
47 R. EXC. BIEVENE;
48 R. UNION SPORTIVE HENSIES – K. CERKELLADIES BRUGGE 1-9;

(Bron: KBVB/RBFA)

***Dit is het volledige programma voor de eerste ronde op zaterdag 6 augustus 2022 om 16 uur:

49 Entente Jeunesse Fleron –  K. Eendracht Wervik (zondag 7 augustus 2022 om 13u30);
50 ES Mominoise – Belisia Bilzen SV;
51 ASC Havinnes – ES Jamboise;
52 RAS Monceau – Sporting Excel Jemeppe (zondag 7 augustus 2022 om 12u);
53 ASS. SP. Nothomb-Post – Union Entité Chapelloise;
54 RRC Longlier – R. Aubel FC;
55 RCS Nivellois – R. Exc. Bievène;
56 Herleving Red Star Haasdonk – US Beauraing 61 (19 uur); 
57 Leeuw Brucom –  KSC Hasselt;
58 FC Zemst Sportief – Voorwaarts Gijzel-Oosterzele;
59 RLC Bastogne – RFC Un. La Calamine;
60 CS Andennais – R. Aywaille FC;
61 RFC Bioul 81 – Entente Acren Lessines;
62 K. Herk-De-Stad FC – FC Schaerbeek;
63 K. Cerkelladies Brugge – K. Bocholter VV;
64 FC Ik Dien –  RUS Ste Ode;
65 CS Pays Vert Ostiches-Ath –  RFC Grand-Leez;
66 RAAL La Louvière – CS Entité Manageoise;
67 RAS Jodoigne – OHR Huldenberg;
68 KFC Damme – E.S. Petitvoir-Tournay 5-0 forfait (*);
69 R. Jumet SC – R. Arquet FC;
70 SC Saive – KFC Arendonk Sport;
71 FC Diepenbeek – RRC D’Etterbeek;
72 SK Eernegem – R. Gosselies Sports;

(*) Aangezien ES Petitvoir-Tournay al forfait gaf mag KFC Damme zich al opmaken voor de tweede ronde en een bezoek aan RUS Loyers!

(Bron: KBVB/RBFA)

Voor interviews met speelsters uit het Belgische en internationale voetbal:

Vrouwenteam TV

Share